KATUSETELK PORSCHE MUST/TUMEHALL

4981,00 €

(sis. 20% KM)

size
Kogus
Tootekood: 99204489X
Laoseis: Tellimisel. Tarneinfo: pood@porsche.ee

- Mõõtmed (kokkuvoldituna): 146 x 140 x 33 cm (pikkus x laius x kõrgus) - Mõõtmed (lahtiklapituna): 258 x 257 x 118 cm (pikkus x laius x kõrgus) - Mass: ca 58 kg

Kirglikud Porsche entusiastid saavad nüüd ööbida oma sportauto vahetus läheduses. Ja lõpetada sündmusterohke päev Porsche katusetelgis - ideaalis keset loodust. Sest kõrgendatud lamamisasendist avaneb unenäoline vaade metsadele ja heinamaadele, mägedele ja järvedele. Soovi korral võib ka läbi katuseakna üles vaadata ja minna seiklus- ja avastamisretkele taevasse. Lisaks katuseaknale Skyview on katusetelgis 2 külgmist akent. Neid saab ventilatsiooniks täielikult avada ja öösel putukavõrgu ja täiendava pimenduskangaga sulgeda. Sõidu ajal on 2-inimese telk kindlalt paigutatud aerodünaamilise kujuga kõva koorega kohvrisse.

Weissachi arenduskeskuses projekteeritud kõva koorega kohver on saadaval värvikombinatsioonis must/helehall või must/tumehall. Selle kujundas stuudio F.A. Porsche Zell am Sees ja sellel on mõlemal küljel pandud iseloomulikud mattmustad kirjad „PORSCHE“. Aastaringne telk koosneb hingavast puuvillasest segukangast, veekindlatest tõmblukkudest ja täiendavast vihmakattest sissepääsuluugile. Külgseinad on eriline pilkupüüdja. Need tsiteerivad Porsche 911 legendaarset lennuliini ja samuti kannavad trükitud kirja „PORSCHE“. Kuid ka sisustusel on pakkuda mõningaid tipphetki, näiteks hästi isoleeriv helehall vooder, mille päisesse on trükitud mäe siluett. Tepitud muster kordub integreeritud mugaval madratsil, mis on valmistatud suure tihedusega vahtpolüstüroolist.
Porsche katusetelk kinnitatakse enne reisi katusetranspordisüsteemi põhikanduri külge ja seda saab täiendavalt kindlustada vargusvastase kaitsega. Puhkekohas saab selle üles seada vaid mõne sammuga. Pärast kahe lukustatava turvaklapi avamist tõstetakse kõva koorega kohver veidi üles ja keeratakse lahti, toetud 2 gaasirõhu amortisaatori abil. Seejärel saab põranda alumise osa välja klappida ja stabiliseerida integreeritud teleskoopredeliga. Pärast seda tuleb juba lahti harutatud telk vaid kujundada ja pingutada 4 vedruvarda abil.

Muu lisavarustus
Katusetelgi jaoks on saadaval ka muid Tequipmenti lisatarvikuid, sealhulgas sisetelk parema soojusisolatsiooni tagamiseks, soojatekk jahedate ööde jaoks ning praktilised jalatsite ja kottide korraldajad.

- Maksimaalne koormus paigal olles: ca 190 kg (Taycan Sport Turismo, Taycan Cross Turismo, Macan, Cayenne linnamaastur) või ca 140 kg (911, Taycan Sport sedaan, Cayenne Coupé)
- Maksimaalne kiirus paigaldatud katusetelgiga: 130 km/h

 

 


Tehke oma ostud turvaliselt ja mugavalt! 
  • Kiired tarneajad
  • Andmekaitse
  • Turvaline makse SSL-krüpteeringuga
Maksevõimalused
Tellimustega seotud küsimustes palun pöörduge: varuosad@porsche.ee.
Klienditeenindusega saate ühendust ka telefonil: +372 6837 000 (E-R 9.00 - 17.00)