KATUSETELK PORSCHE, MUST/TUMEHALL

4981,00 €

(sis. 20% KM)

Parameetrid


size
Kogus
Tootekood: 99204489X
Laoseis: 1

- Mõõtmed (kokkuvoldituna): 146 x 140 x 33 cm (pikkus x laius x kõrgus) - Mõõtmed (lahtiklapituna): 258 x 257 x 118 cm (pikkus x laius x kõrgus) - Mass: ca 58 kg

Sportauto pakutavaid meeliülendavaid elamusi saad nüüd nautida värskel moel – ja värskes õhus – Porsche Tequipmenti uue katusetelgiga. See praktiline lisandus seiklusvarustusele muudab sportauto loodusesõpradele mõeldud hotellitoaks.

Telk on pakitud eksklusiivsesse kohvrisse, mille töötas välja Weissachi arenduskeskus koostöös Zell am Sees asuva Studio F. A. Porsche disaineritega. Kohvri saab paigaldada 911, Macani, Cayenne’i, Panamera ja Taycani katuseraamidele. See on uhke tuba oma vaadetega, sest kaks külgakent ja katuseaken on põhivarustuses. 

Avatud asendis on telgi põrandapinna suurus 210 × 130 sentimeetrit. Mugav, tihedast vahtplastist madrats on põrandaga integreeritud. Telgi seinad on valmistatud hingavast puuvillasegusest kangast. Telgil on veekindlad tõmblukud ja eraldi vihmakatus sissekäigu jaoks, mistõttu see sobib kasutamiseks ka vihmase ilmaga. Külgseinte kuju aimab järele 911 katusejoont ning need kannavad PORSCHE logo. Interjööris hakkab silma väga hea soojapidavusega helehalli värvi tepitud vooder. Peatsile osutab mägede stiliseeritud siluett. Madratsit kaunistab sama tepingumuster nagu voodrit.

Mõlemat külgakent saab tuulutamise tarvis täielikult avada. Putukavõrk pakub kaitset sääskede eest ja täiendav pimendamiskate hoiab valguse eemal.

Porsche katusetelgi saab kiirelt kasutusvalmis seada. Esiteks tuleb avada lukustatavad turvariivid. Seejärel tuleb pisut kohvrikaant kergitada ning see avaneb kergesti kahe gaasiamortisaatori abiga. Nüüd saab põranda jalaosa lahti voltida ja toestada integreeritud teleskoopredeliga. Telk ongi nüüd täiesti lahti pakitud. Viimase sammuna tuleb telk lihtsalt püsti tõsta ja nelja vardaga pingule tõmmata.


Tehke oma ostud turvaliselt ja mugavalt! 
  • Kiired tarneajad
  • Andmekaitse
  • Turvaline makse SSL-krüpteeringuga
Maksevõimalused
Tellimustega seotud küsimustes palun pöörduge: varuosad@porsche.ee.
Klienditeenindusega saate ühendust ka telefonil: +372 6837 000 (E-R 9.00 - 17.00)