CLASSIC RAADIO PCCM PLUS 986/996 NEW

1825,00 €

(sis. 20% KM)

Kogus
Tootekood: 99664259000
Laoseis: Tellimisel. Tarneinfo: pood@porsche.ee

Kas te avastate end ikka ja jälle rääkimas oma klassikalise autoga? Hüva, aga nüüd saab auto teile ka vastata.

Porsche partneri juures on saadaval kommunikatsioonisüsteem Porsche Classic Communication Management Plus (PCCM Plus) 2DIN-paigalduskohaga sõidukitele.

PCCM Plus ühendab ajatu sõidunaudingu kaasaegseima tehnikaga. Isegi kui teile meeldib reisida klassikalises stiilis, mõnikord ajast õndsas teadmatuses viibides, on teile kindlasti oluline hõlbus ja mugav teekond liiklusummikuid vältides. Uus Porsche Classic Communication Management Plus aitab teil seda saavutada.

Oma ainulaadse algupärase Porsche välimusega, mida täiendab Porsche logo, sobitub PCCM Plus täiuslikult auto interjööri. Lisaks kõrglahutusega 7-tollisele optimeeritud puutetundlikule ekraanile on PCCM Plusi osadeks nüüd niisugused kaasaegsed funktsioonid nagu DAB+ (Euroopas), Apple CarPlay ja GOOGLE Android Auto. PCCM Plus saab ka täiendava navigatsioonifunktsiooni koos Porsche-kohaste huviväärsustega (POI). Marsruuti kuvatakse nii kahe- kui ka kolmemõõtmelisena. Vastav kaardimaterjal tarnitakse eraldi SD-mälukaardil, mida saate tellida oma Porsche Classicu partnerilt või Porsche esindusest.

Meediafaile saab taasesitada ka SD-kaardilt ning USB-, AUX- ja Bluetooth-liidese kaudu. Lisaks on PCCM Plus võimeline kasutama Apple CarPlayd ja GOOGLE Android Autot meediafailide taasesitamiseks, navigeerimiseks ja telefonikõnede pidamiseks.

Märkus: Porsche Classic soovitab lasta seadmed paigaldada teie Porsche partneri spetsialistidel.


Tehke oma ostud turvaliselt ja mugavalt! 
  • Kiired tarneajad
  • Andmekaitse
  • Turvaline makse SSL-krüpteeringuga
Maksevõimalused
Tellimustega seotud küsimustes palun pöörduge: varuosad@porsche.ee.
Klienditeenindusega saate ühendust ka telefonil: +372 6837 000 (E-R 9.00 - 17.00)