CLASSIC RAADIO PCCM PLUS 997/987 I NEW

1825,00 €

(sis. 20% KM)

Kogus
Tootekood: 99764259000
Laoseis: Tellimisel. Tarneinfo: pood@porsche.ee

Igavene noorus. Puutetundliku ekraani kaudu.

Saadaval Porsche partneri juures: kommunikatsioonisüsteem Porsche Classic Communication Management Plus (PCCM Plus) Porsche 911 (tüüp 997) ning Porsche Boxsteri ja Caymani (tüüp 987) jaoks kuni mudeliaastani 2008 (kaasa arvatud).

Teie PCCM Plus ühendab ajatu sõidunaudingu kaasaegseima tehnikaga. Isegi kui teile meeldib reisida klassikalises stiilis, mõnikord õndsas teadmatuses aja kulgu unustades, on teile kindlasti oluline hõlbus ja mugav teekond liiklusummikuid vältides. Porsche Classic Communication Management Plus aitab teil seda saavutada.

Tänu oma disainile, mis perfektselt ühildub klassikaliste autodega, sobitub PCCM Plus täiuslikult auto interjööri. Lisaks kõrglahutusega 7-tollisele optimeeritud puutetundlikule ekraanile on PCCM Plusi osadeks nüüd mitmed kaasaegsed funktsioonid nagu DAB+. Apple CarPlayd ja GOOGLE Android Autot saab kasutada navigeerimiseks, telefonikõnede pidamiseks ja meediafailide taasesitamiseks integreeritud USB-liidese kaudu. Taasesitamine on võimalik ka USB-mälupulgalt ja Bluetooth-liidese vahendusel. Sõltuvalt auto varustusest toetab PCCM Plus veel multifunktsionaalrooli funktsioone või sõiduki isiklike seadistuste salvestamiseks mõeldud mälufunktsiooni. Samuti on olemas paljude kasulike andmetega pardakompuuter ning kahe- ja kolmemõõtmelisi kaarte kuvav navigatsioonisüsteem koos Porsche-kohaste huviväärsustega (POI). Võimalikuks on tehtud ka navigatsioonisümbolite kuvamine multifunktsionaalnäidikul. Kaardimaterjal navigatsioonisüsteemi jaoks tarnitakse eraldi SD-mälukaardil, mida saate tellida oma Porsche Classicu partnerilt või Porsche esindusest.

Märkus: Porsche Classic soovitab lasta seadmed paigaldada teie Porsche partneri spetsialistidel


Tehke oma ostud turvaliselt ja mugavalt! 
  • Kiired tarneajad
  • Andmekaitse
  • Turvaline makse SSL-krüpteeringuga
Maksevõimalused
Tellimustega seotud küsimustes palun pöörduge: varuosad@porsche.ee.
Klienditeenindusega saate ühendust ka telefonil: +372 6837 000 (E-R 9.00 - 17.00)