CLASSIC RAADIO PCCM PLUS E1 NEW

1825,00 €

(sis. 20% KM)

Kogus
Tootekood: 95564259000
Laoseis: Tellimisel. Tarneinfo: pood@porsche.ee

Igavene noorus. Puutetundliku ekraani kaudu.

Saadaval teie Porsche partneri juures: kommunikatsioonisüsteem Porsche Classic Communication Management Plus (PCCM Plus) esimese põlvkonna Porsche Cayenne’i jaoks kuni mudeliaastani 2008 (kaasa arvatud).

Teie PCCM Plus ühendab ajatu sõidunaudingu kaasaegseima tehnikaga. Isegi kui teile meeldib oma Cayenne’iga reisida mõnikord õndsas teadmatuses aja kulgu unustades, on teile kindlasti oluline hõlbus ja mugav teekond liiklusummikuid vältides. Porsche Classic Communication Management Plus aitab seda saavutada.

Tänu oma disainile, mis perfektselt ühildub Porsche Cayenne’iga, sobitub PCCM Plus täiuslikult auto interjööri. Lisaks kõrglahutusega 7-tollisele optimeeritud puutetundlikule ekraanile on PCCM Plusi osadeks nüüd mitmed kaasaegsed funktsioonid nagu DAB+. Apple CarPlayd ja GOOGLE Android Autot saab kasutada navigeerimiseks, telefonikõnede pidamiseks ja meediafailide taasesitamiseks integreeritud USB-liidese kaudu. Taasesitamine on võimalik ka USB-mälupulgalt ja Bluetooth-liidese vahendusel. Sõltuvalt teie Cayenne’i varustusest toetab süsteem veel multifunktsionaalrooli või tagurduskaamera funktsioone. Samuti on olemas paljude kasulike andmetega pardakompuuter ning kahe- ja kolmemõõtmelisi kaarte kuvav navigatsioonisüsteem koos Porsche-kohaste huviväärsustega (POI). Võimalikuks on tehtud ka navigatsioonisümbolite kuvamine multifunktsionaalnäidikul. Kaardimaterjal navigatsioonisüsteemi jaoks tarnitakse eraldi SD-mälukaardil, mida saate tellida oma Porsche Classicu partnerilt või Porsche esindusest.

Märkus: Porsche Classic soovitab lasta seadmed paigaldada teie Porsche partneri spetsialistidel


Tehke oma ostud turvaliselt ja mugavalt! 
  • Kiired tarneajad
  • Andmekaitse
  • Turvaline makse SSL-krüpteeringuga
Maksevõimalused
Tellimustega seotud küsimustes palun pöörduge: varuosad@porsche.ee.
Klienditeenindusega saate ühendust ka telefonil: +372 6837 000 (E-R 9.00 - 17.00)